Mushkolaj ironizon me hangarin personal të Pacollit, këto janë fjalët e tij

Aktuale

Mushkolaj ironizon me hangarin personal të Pacollit, këto janë fjalët e tij

Nga: M.H Më: 3 mars 2021 Në ora: 10:51
Imer Mushkolaj

Para pak orëve këshilltari i kreut të AAK-së, Naim Murseli tregoi që Pacolli do të ketë hangar personal për aeroplanin e tij privat, në aeroportin e Prishtinës.

Murseli nuk kursei as pamjet nga hangari personal, përcjell “Bota sot”.

Në lidhje me këtë ka reagur analisti politik, Imer Mushkolaj, duke ironizuar me këtë lajmë.

Mushkolaj shprehët që ky është një lajm i mirë për Kosovën dhe se ka shpresë për këtë vend.

Postimi i plotë

Qe një lajm i mirë për Kosovën. Ka shpresë për këtë vend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat