Politikani zviceran mahnitet nga Osmani, ja si e quan

Aktuale

Politikani zviceran mahnitet nga Osmani, ja si e quan

Më: 3 mars 2021 Në ora: 20:22
Cedric Wermuth, Vjosa Osmani

Politikani zviceran, Cedric Wermuth gjatë ditës së sotme priti në takim u.d Presidenten, Vjosa Osmanin.

Ai tha se ishte i mahnitur nga aftësia e saj e analizës, qartësia në vizionin politik dhe energjinë që e ka për punën e vet.

Po ashtu Wermuth shtoi se Osmani është një udhëheqëse e vërtetë dhe një model për të gjithë.

Image
Facebook

“Ne gjithmonë do të jemi me ju duke luftuar në anën e popullit kosovar“, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat