Bajqinovci falënderon qytetarët për besimin, premton që do të jetë zëri i tyre

Aktuale

Bajqinovci falënderon qytetarët për besimin, premton që do të jetë zëri i tyre

Nga: M.H Më: 4 mars 2021 Në ora: 16:26
Mefail Bajqinovci

Pas rezultatëve përfundimtare nga zgjedhjet e 14 shkurtit, VV doli të fitojë 49.95% të votavë, duke dal e para nga partitë e tjera.

Kandidati për deputet nga radhët e VV-së, Mefail Bajqinovci përmes një postimi në facebok ka falenderuar të gjithë ata që I kanë besuar që të I përfaqësojë.

Bajqinovci shprehët që do të jetë zëri I qytetarëve në Kuvendin e Kosovës dhe VV do të jetë adersa e gjithë qytetarëve.

Postimi i plotë

Unë besova në ju dhe ju më besuat mua!

Faleminderit nga zemra 18.815 votuesve të mi të cilët më dhanë përkrahje në këto zgjedhje.

Do të jem zëri juaj në Kuvendin e Kosovës, bashkë për një shtet më të mirë dhe një të ardhme të ndritur.

Lëvizja Vetëvendosje do të vazhdojë të mbetet adresa dhe zëri i qytetarëve.

Me respekt, Mefail Bajqinovci!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat