Isa Mustafa: Nuk kam asnjë favorit për kryetar të LDK-së

Aktuale

Isa Mustafa: Nuk kam asnjë favorit për kryetar të LDK-së

Më: 4 mars 2021 Në ora: 17:34
Isa Mustafa

Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) ka mbajtur mbledhje me kryetarë të degëve të kësaj partie.

Pas takimit me kryetarët e degëve, kryetari në dorëheqje i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se nuk ka asnjë favorit për liderin e ri të partisë.

Mustafa para gazetarëve tha se nuk ka ende kandidaturë zyrtare për kryetar dhe se ato do të bëhen vetëm në Kuvendin e 14 marsit.

Vijon...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat