Mësohen emrat e të gjithë kandidatëve që dërguan ankesa në PZAP

Aktuale

Mësohen emrat e të gjithë kandidatëve që dërguan ankesa në PZAP

Më: 5 mars 2021 Në ora: 18:42
PZAP

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa tashmë ka publikuar të gjithë ankesat e dërguara në këtë institucion, pas datës 14 Shkurt.

Shumica e kandidatëve janë ankuar në gabime të personave përgjegjës gjatë procesit të numërimit.

Siç edhe kemi raportuar, jo pak ankesa ka pasur këto ditë, me vëmendjen kryesore te ish-ministrja Haradinaj-Stublla.

Më poshtë edhe dokumenti i plotë i PZAP-së, derisa mbetet të shihet rezultati i ankesave respektive.

Kliko këtu: LISTA E PLOTË

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat