Bekim Jashari: Çdo herë krenar me sukseset e Ushtrisë së Kosovës

Aktuale

Bekim Jashari: Çdo herë krenar me sukseset e Ushtrisë së Kosovës

Më: 5 mars 2021 Në ora: 21:12
Bekim Jashari

Kryetari i Komunës së Skenderajt Bekim Jashari mori pjesë sot në paradën e Ushtrisë së Kosovës me rastin e 23-vjetorit të Epopesë së lavdishme të UÇK-së.

Ai në një postim në Facebook ka shkruar se ndihet krenar me punën dhe sukseset që po shënon ushtria e re e Kosovës.

“Nga parada e Ushtrisë së Kosovës, në kazermën “Adem Jashari”, në shënim të 23 vjetorit të Epopesë së UÇK-së.

Çdo herë krenar dhe jashtëzakonisht i lumtur me punën dhe sukseset që për çdo ditë po shënon ushtria jonë. Lavdi heronjve e dëshmorëve të Lirisë”, ka shkruar Jashari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat