Behgjet Pacolli kapet keq me komentuesin për aeroportin e Vlorës që pritet ta ndërtojë

Aktuale

Behgjet Pacolli kapet keq me komentuesin për aeroportin e Vlorës që pritet ta ndërtojë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 11:15
Behgjet Pacolli

Deputeti nga radhët e LDK- së, Behgjet Pacolli i është gëzuar projektit që ka fituar për të investuar në aeroportin e Vlorës.

Ai ka thënë se ky është investim miljonësh dhe se do ta ndryshojë Shqipërinë.

Njëri prej komentuesve nuk u përmbajtë duke i thënë se ndihma e tij miljonëshe në kohën kur ndodhi tërmeti me 26 nëntor 2019 po nxirret tani me këtë investim.

Image

E nuk duroi as Behgjeti pa ia kthyer.

Ja shikojeni biseden e zhvilluar mes tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat