Pesë gjërat që duhet t’i dini për dialogun Kosovë-Serbi

Aktuale

Pesë gjërat që duhet t’i dini për dialogun Kosovë-Serbi

Më: 8 mars 2021 Në ora: 11:21
Ilustrim

Kosova dhe Serbia nisën një proces të dialogut më 8 mars 2011.

Në këtë periudhë dhjetëvjeçare u zhvilluan dhjetëra takime dhe u nënshkruan shumë marrëveshje.

Por ky proces ende nuk prodhoi një marrëveshje finale mes Kosovës dhe Serbisë.

Më poshtë video:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat