Përfundon rinumërimi i tavolinës nr.2 në Gjakovë, çdogjë në rregull

Aktuale

Përfundon rinumërimi i tavolinës nr.2 në Gjakovë, çdogjë në rregull

Më: 8 mars 2021 Në ora: 17:22
Foto ilustrim

Ka përfunduar rinumërimi i tavolinës numër dy në Gjakovë në QNR.

Në këtë vendvotim kandidatja për deputete nga AAK, Meliza Haradinaj-Stublla ka marrë një votë.

Edhe pas rinumërimit, Haradinaj-Stublla ka dalë me një votë këtu.

Komisionerët dhe hetuesit policorë thanë se çdogjë është në rregull në këtë tavolinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat