Vjen reagimi nga kampi i Lutfi Hazirit, pasi Lumir Abdixhiku shpalli kandidaturën

Aktuale

Vjen reagimi nga kampi i Lutfi Hazirit, pasi Lumir Abdixhiku shpalli kandidaturën

Nga: D.RR Më: 8 mars 2021 Në ora: 20:20
Lumir Abdixhiku dhe Lutfi Haziri

Zyrtari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka shpallur zyrtarisht kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së.

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi nga kabineti i Lutfi Hazirit, kur morën vesh për kandidaturën e Abdixhikut.

Lul Mustafa nga ekipi i Hazirit ka paralajmëruar edhe futjen e kreut të Gjilanit, në garë për të parin e LDK-së.

“Ajo e madhja qe e kam paralajmëru shpejt do te vjen! Kur te tham diqka e madhe po vjen ! Mendoni 🤔

#LDK ✌🏻
#Demokraci ✌🏻“, ka shkruar ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat