Isa Mustafa deklarohet para zgjedhjeve të brendshme të LDK-së

Aktuale

Isa Mustafa deklarohet para zgjedhjeve të brendshme të LDK-së

Më: 14 mars 2021 Në ora: 09:57
Isa Mustafa

Kryetari i dorëhequr i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur para zgjedhjeve të brendshme në LDK.

Ai është shprehur se ky subjekt politik pas zgjedhjes së kryetarit të ri do të rikthehet në pozitën që i takon në skenën politike.

“Sot zgjedhet kryetari i ri i cili do ta vazhdojë udhëheqjen e LDK-së”, është shprehur Mustafa.

“Mendoj se LDK do të rikthehet pas këtyre zgjedhje dhe do ta zë vendin e merituar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat