Këta janë deputetët e PDK-së në legjislaturën e VIII-të

Aktuale

Këta janë deputetët e PDK-së në legjislaturën e VIII-të

Më: 22 mars 2021 Në ora: 14:56
PDK

Sot është mbajtur seanca konstituive, ku është zgjedhur kryetari dhe nënkryetarët e Kuvendit të Kosovës.

Me këtë rast u betuan edhe 113 deputetë që ishin prezentë në seancë.

Partia Demokratike e Kosovës në legjislaturën e VIII-të ka 19 deputetë.

Më poshtë e gjeni listën e plotë të deputetëve nga PDK-ja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat