Kur Vjosa po bëhej presidente, kamera kapi Mimozën duke bërë një gjest ndaj deputetëve

Aktuale

Kur Vjosa po bëhej presidente, kamera kapi Mimozën duke bërë një gjest ndaj deputetëve

Më: 5 prill 2021 Në ora: 13:14
Mimoza Kusari – Lila

Mimoza Kusari dje u gëzua shumë me zgjedhjen e Vjosës presidente.

E kur po numëroheshin votat e fundit të raundit të tretë, kamera kapi Kusarin duke bërë një gjest interesant.

Kur veç u konfirmua se u siguruan votat për Osmanin, deputetët filluan të ngritën në këmbë, duke duartrokitur.

 

Kusari që ishte e ulur, tentoi që me anë të lëvizjes së dorës, t’i ndalojë deputetët që të ngritën në këmbë, por, më pas edhe ajo u ngrit dhe filloi duartrokitjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat