Melihate Tërmkolli për ofendimin nga Tomë Gashi: Unë e kam falë në njëfarë mënyre

Aktuale

Melihate Tërmkolli për ofendimin nga Tomë Gashi: Unë e kam falë në njëfarë mënyre

Nga: D.RR Më: 6 prill 2021 Në ora: 22:09
Tomë Gashi dhe Melihate Tërmkolli

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli ka folur rreth një përplasje që kishte pasur me avokatin Tomë Gashi gjatë një debati televiziv.

Tërmkolli tha se e ka falur Gashin duke shtuar se nuk ka çfarë të bëj me atë niveli njeriu.

“Unë e kam falë në njëfarë mënyre. E kam falë sepse s’kam çfarë bëj me atë nivel njeriu.

Edhe Zoti i falë të gjithë ata që bëjnë punë të këqija”, ka thënë Tërmkolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat