Lumir Abdixhiku ndan momente me vajzën e tij: Ja dolëm ma n’fund

Aktuale

Lumir Abdixhiku ndan momente me vajzën e tij: Ja dolëm ma n’fund

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:59
Lumir Abdixhiku

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku ka shpërndarë një video me vajzën e tij, në rrjetin social Twitter.

Abdixhiku ka vendosur që këtë ditë vikendi ta kalojë pranë vajzës së tij. Ata të dy shihen duke performuar në piano.

Teksa vajza e tij luante në piano, Abdixhiku i ndihmonte.

“Ja dolëm; ma n’fund”, kishte shkruar Abdixhiku krahas videos, e cila lë të nënkuptohet se kanë provuar edhe disa herë të tjera të bëjnë një performancë të tillë.

Më poshtë mund ta shihni videon e Lumir Abdixhikut dhe vajzës së tij duke performuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat