Efekti i masave anti-Covid, Arianit Koci kërkon mbylljen e kufirit me Shqipërinë

Aktuale

Efekti i masave anti-Covid, Arianit Koci kërkon mbylljen e kufirit me Shqipërinë

Nga: A.Morina Më: 10 prill 2021 Në ora: 19:11
Arianit Koci

Avokati Arianit Koci ka reaguar në lidhje me masat anti-Covid, të cilat janë miratuar nga Qeveria e Kosovës.

Koci tha se me pasë efekt këto masa, duhet të mbyllur kufiri me Shqipërinë.

“Dje dhe sot, thuaja komplet Kosova ështē zhvendosë në Tiranë e Durrës. Restoranet plot kosovarë. Sallamadi!”, shkroi Koci në Facebook, përcjell “Bota sot”

Postimi i plotë

Me pasë efekt masat anti-covid në Kosovë, duhet me e mbyllë kufirin me Shqipërinë.

Dje dhe sot, thuaja komplet Kosova ështē zhvendosë në Tiranë e Durrës.

Restoranet plot kosovarë.

Sallamadi!

Masat e tilla - gjysmake, nuk e kanë asnjë efekt.

Madje kanë kundërefekt!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat