Edhe deputetja e VV-së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku në Shqipëri

Aktuale

Edhe deputetja e VV-së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku në Shqipëri

Më: 11 prill 2021 Në ora: 21:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

Media sot dhe ditët e kaluara ka raportuar se pasi Qeveria e Kosovës ndërmori masat e reja, Shqipërisë përveç që ia mësynë qytetarët, ia mësynë edhe vet qeveritarët.

Në një restorant në Shqipëri, deputetja e Vetëvendosjes Fatmire Mulhaxha Kollçaku, është parë krah Elvis Hoxhës dhe Shemsi Sylës.

Në një postim në Facebook, është parë se një familjar i Kollçakut ka publikuar fotografi derisa si lokacion ka vendosur Shqipërinë.

Ja pamjet:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat