Orlando uron për muajin e Ramazanit duke bërë thirrje për mbrojtje nga Covid

Aktuale

Orlando uron për muajin e Ramazanit duke bërë thirrje për mbrojtje nga Covid

Më: 12 prill 2021 Në ora: 21:11
Foto ilustrim

Ambasadori i Italisë në Kosovë, Nicola Orlando ka uruar një Ramazan të lumtur, shpërblyes dhe paqësor të gjithë atyre që agjerojnë në Kosovë, Itali dhe më gjerë.

“Ju lutemi mbrohuni nga Covid”, ka shkruar Orlando.

Përndryshe, muaji i Ramazanit nis më 13 prill dhe përfundon më 12 maj.

Kujtojmë se, nesër nisë muaji i Ramazanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat