Kollçaku do ta kryesojë këtë komision parlamentar

Aktuale

Kollçaku do ta kryesojë këtë komision parlamentar

Nga: D.RR Më: 13 prill 2021 Në ora: 18:07
Fatmire Kollçaku

Deputetja e Vetëvendosjes, Fatmire Kollçaku, do të jetë kryetare e komisionit parlamentar për shëndetësi.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Kollçaku në një postim në Facebook, ku thotë se ka nderin ta ketë këtë pozitë.

Postimi i plotë:

Në Legjislaturën e VIII, kam nderin dhe përgjegjësinë, që në emër të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, të kryesoj Komisionin Parlamentar për Shëndetësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat