“Jam krenar për ty”, ministrja Haxhiu pranon letër mirënjohje nga djali i saj

Aktuale

“Jam krenar për ty”, ministrja Haxhiu pranon letër mirënjohje nga djali i saj

Më: 14 prill 2021 Në ora: 18:40
Albulena Haxhiu

Ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiun, e priti një dhuratë e bukur, pas një dite të ngarkuar.

Djali i saj, Mali, i dhuroi një letër, teksa i shprehu mirënjohjen ndaj saj.

Shkrimi i plotë:

“Ti je nëna më e mirë në botë. Ti je e dashur, bujare, e mençur e mirë dhe unë jam krenar për ty.

Unë jam i gëzuar që të kam nënë. Të don Mali shumë”, ka shkruar vogëlushi.

Image
Facebook
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat