Ganimete Musliu ka një pyetje për presidenten Vjosa Osmani

Aktuale

Ganimete Musliu ka një pyetje për presidenten Vjosa Osmani

Nga: A.Morina Më: 18 prill 2021 Në ora: 10:16
Ganimete Musliu

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka kritikuar presidenten Vjosa Osmanin për heshtje ndaj zhvillimeve të fundit të prokurorisë, në rastin e vaksinave.

Musliu përmes një postimi në rrjetin social Facebook, iu drejtua presidentes Osmani me një pyetje publike.

“Vjosa Osmani, a je presidente edhe e gazetarëve dhe medias??? Dje u cenua rënd liria e medieve në Kosovë, ti heshte Presidente”, deklaroi Musliu, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Vjosa Osmani, a je presidente edhe e gazetarëve dhe medias??? Dje u cenua rënd liria e medieve në Kosovë, Ti heshte Presidente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat