Shefqet Krasniqi shfaqet përsëri, kërkesë Presidentes e Kryeministrit: Fotografinë e Adem Jasharit mbajeni në zyrë

Aktuale

Shefqet Krasniqi shfaqet përsëri, kërkesë Presidentes e Kryeministrit: Fotografinë e Adem Jasharit mbajeni në zyrë

Më: 18 prill 2021 Në ora: 20:34
Shefqet Krasniqi

Javën e kaluar Shefqet Krasniqi ishte personazh i komentimit në vend pas disa deklaratave të dhëna.

Hoxhë Shefqet Krasniqi shfaqet përsëri n’Kosovë show, ndër tjera i pyetur për debatin e fundit se “Gratë në kuzhinë e kanë vendin e burrat në Odë” Ai shtoi se ka folur vetëm të vërtetën asgjë tjetër.

Sa i përket Adem Jasharit shtoi Hoxha, atë e dërgoi Zoti që ne të jemi të lirë dhe bëri thirrje që fotografia e Adem Jasharit duhet të jetë në cdo zyrë te institucioneve përfshirë edhe Presidencën e Kryeministrinë.

Ja intervista e tij e fundit:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat