Imer Mushkolaj ironizon me Albin Kurtin e Arben Vitinë: A po na kallxon dikush çfarë efekti pozitiv patën këto masat 12 ditore?

Aktuale

Imer Mushkolaj ironizon me Albin Kurtin e Arben Vitinë: A po na kallxon dikush çfarë efekti pozitiv patën këto masat 12 ditore?

Më: 18 prill 2021 Në ora: 20:52
Imer Mushkolaj

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka pyetur në lidhje me efektin e masave të vendosur para dy javësh nga Qeveria Kurti.

“A po na kallxon dikush çfarë efekti pozitiv patën këto masat 12 ditore? Apo veç ishte një eksperiment i kotë?”, ka shkruar ai.

Ndryshe, sot qeveria ka marrë vendim për heqjen e atyre kufizimeve.

Nga nesër hapet gastronomia dhe qendrat tregtare, derisa ora policore do të vazhdoj nga ora 22 e 30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat