Ja si e kujton gruaja e Agim Ramadanit, heroin Sali Çekaj

Aktuale

Ja si e kujton gruaja e Agim Ramadanit, heroin Sali Çekaj

Më: 19 prill 2021 Në ora: 11:41
Sali Çekaj dhe Agim Ramadani

Gruaja e Agim Ramadanit, Shukrije Ramadani, ka përkujtuar dhe nderuar veprën e Sali Çekajt. 

Ajo përmes një statusi në Facebook të shoqëruar me imazhe ka shkruar se burrat e mëdhenj rishkruajnë historinë.

Ramadani është shprehur krenare që jetoi në epokën e tij.

Postimi i plotë:

Burrat e mëdhenj rishkruajnë historinē-Lavdi e përjetshme Salih Çekaj-Ty që na bēre krenarë që jetuam epokën tënde!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat