Ngjarjet për ditën e sotme

Aktuale

Ngjarjet për ditën e sotme

Më: 21 prill 2021 Në ora: 05:58
Ilustrim

Ngjarjet e datës 21 Prill 2021

- Mbahet seanca gjyqësore kundër të pandehurit Bleron Ramusholli për vepren penale 'Dhunimi'. (Gjykata Themelore në Ferizaj, ora 9:30)

- Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere mban mbledhjen e radhës në të cilën do të behët shqyrtimi i Programit të Shpenzimeve të Radiotelevizionit të Kosovës dhe Kornizës Afatmesme të Shpenzimeve të Kuvendit.

(Ndërtesa e Kuvendit, salla C 203, ora 10:00) 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat