Pas grafiteve në shtëpinë e Graincës, reagon edhe deputetja e VV-së

Aktuale

Pas grafiteve në shtëpinë e Graincës, reagon edhe deputetja e VV-së

Nga: A.SH Më: 21 prill 2021 Në ora: 10:48
Adelina Grainca

Deputetja e VV-së, Fitore Pacolli, ka reaguar ndaj atyre që kanë bërë grafite në oborrin e shtëpisë së deputetes Adelina Grainca.

Sipas mendësisë së PDK gratë dhe vajzat qenkan pronë e burrave dhe se ata vendosin për to si sillen dhe veprojnë në shoqëri, ka thënë Pacolli.

Postimi në Facebook:

Kjo tregon shumë për mentalitetin mizogjen të partisë nga e cila u largua deputetja Grainca. Pra, sipas mendësisë së tyre gratë dhe vajzat qenkan pronë e burrave dhe se ata vendosin për to si sillen dhe veprojnë në shoqëri.

Kaq për partinë që pritet të bëjë "opozitën"...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat