Ministri Liburn Aliu thërret konferencë për media

Aktuale

Ministri Liburn Aliu thërret konferencë për media

Më: 21 prill 2021 Në ora: 21:47
Liburn Aliu

Nesër ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapesinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet për hidrocentralet, në ora 09:15, me lokacion tek ura në Brezovicë (100m para kthesës kryesore për qendër të skijimit).

“Ministria e Mjedisit, Planifikimit Hapesinor dhe Infrastrukturës – MMPHI, ju fton të përcillni konferencën për media të thirrur nga ministri z. Liburn Aliu për hidrocentralet.

Konferenca për Media do të mbahet nesër me datë 22.04.2021, (E enjte) nga ora 09:15, me lokacion tek ura në Brezovicë (100m para kthesës kryesore për qendër të skijimit)“, thuhet në njoftimin e ministrisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat