Kjo është ftesa e Selim Selimit për Albulena Haxhiun

Aktuale

Kjo është ftesa e Selim Selimit për Albulena Haxhiun

Më: 23 prill 2021 Në ora: 13:52
Selim Selimi

Ish-ministri i Drejtësisë, Selim Selimi iu është përgjigjur sot akuzave që iu janë bërë sot në konferencë për media nga ministrja Albulena Haxhiu dhe zëvendësministri, Blerim Sallahu.

Selimi fillimisht ftoi Haxhiun që të bëjë publike dosjen duke thënë se ai do t’i drejtohet edhe prokurorisë.

Tash ndërkaq, i njëjti ka ftuar Haxhiun që të ballafaqohet me të në studio televizive rreth akuzave.

“Ftoj Ministren Haxhiu që të ballafaqohemi për të diskutuar rreth akuzave”, ka shkruar Selimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat