Deputeti i PDK-së jep detaje të reja për përleshjen në Kuvend

Aktuale

Deputeti i PDK-së jep detaje të reja për përleshjen në Kuvend

Më: 6 maj 2021 Në ora: 18:37
Përplasja në Kuvend

Deputeti i Partisë Demokratike, Hajdar Beqa, ka shpalosur detaje të tjera nga përleshja në Kuvend.

Ai ka thënë se ka qenë rrugës për të dalë jashtë, kur deputeti i VV-së ka shkuar prapa dhe e ka tërhequr atë.

“Unë nuk i kam shku zotit Muzaqi. Ai më ka thënë ‘dil jashtë’, kur nuk ka të drejtë. Fizikisht më ka tërhequr për setër. Unë kam mendu që është ndonjë roje e ndonjë ministri, me gjithë respektin për rojet e ministrave.

Nuk është në natyrën time të sulmoj, por as nuk do të lejojë të më sulmoj askush”, tha ndër të tjera Beqa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat