LDK nesër konferencë për media, çfarë po paralajmëron kjo parti

Aktuale

LDK nesër konferencë për media, çfarë po paralajmëron kjo parti

Nga: N. H Më: 11 maj 2021 Në ora: 22:59
Lumir Abdixhiku

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë nesër konferencë në orën 10:00, shkruan “Bota sot”.

Siç thuhet në njoftimin nga kjo parti në konferencë do paraqitet Departamenti i Ekonomisë dhe Biznesit.

Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së, raporton “Bota sot”.

Ja njoftim i plotë:

Të nderuar,

Nesër (e mërkurë), më datë 12 maj 2021, në orën 10:00, Departamenti i Ekonomisë dhe Biznesit, mban konferencë për medie.

Konferenca mbahet në selinë qendrore.

Ftohen mediet të përcjellin këtë ngjarje!

LDK – Zyra për Informim

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat