Ish-agjenti i SHIK-ut reagon ndaj deputetit të PDK-së nga Drenica: Mirë është mos me blu shumë m...

Aktuale

Ish-agjenti i SHIK-ut reagon ndaj deputetit të PDK-së nga Drenica: Mirë është mos me blu shumë m...

Nga: N.Sh Më: 19 qershor 2021 Në ora: 12:01
Naim Miftari

Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, ka reaguar ndaj një deputeti të PDK-së.

Edhe pse nuk ia ka përmendur emrin, Miftari thotë se deputeti i PDK-së është nga Drenica.

Miftari në reagimin e tij, shkruan se, UÇK-ja në Drenicë gjatë luftës u asgjësua nga informatorët e UDB-së.

“Zllatar, Miki dhe Novinar që te tret sot veteran të UÇK-së e alamet "komandantë"!”, shkruan Miftari.

Postimi i plotë:

Mirë është mos me blu shumë m... njëri nga deputetët e PDK nga Drenica, sot 2021 kinse po na shet shumë patriotizëm për UÇK-në edhe pse në vitin 1996, 1997, 1998 informatat që UDB-ja i merrte kundër UÇK-së vinin pikërisht nga shtëpia dhe familja e deputetit tash patriot!

UÇK në Drenicë pothuajse u asgjësua komplet nga informatorët e UDB-së.

Zllatar, Miki dhe Novinar që te tret sot veteran të UÇK-së e alamet "komandantë"!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat