Deklaratat e Lushtakut ndaj Jasharit e Gërvallës/ Reagon Pozhari: Mandej habiten se qysh…!

Aktuale

Deklaratat e Lushtakut ndaj Jasharit e Gërvallës/ Reagon Pozhari: Mandej habiten se qysh…!

Nga: A.M Më: 26 korrik 2021 Në ora: 21:30
Sami Lushtaku

Analisti politik, Xhevdet Pozhari ka reaguar ashpër ndaj disa deklaratave të Sami Lushtakut, për Bekim Jasharin dhe Donika Gërvallën.

Ai u shpreh se kur është në gjendje me hedh baltë edhe mbi Adem Jasharin dhe Jusuf Gërvallën me qëllim të pronësimit të UÇK-së, llogaritni se çfarë mund të bëjë kur preken interesat personal të tij.

“Qe, këta duan ta pronësojnë UÇK-në. Kur janë në gjendje me hedh baltë edhe mbi Adem Jasharin dhe Jusuf Gërvallën, llogaritni se çfarë mund t'iu bëjnë tjerëve që prekin interesat e tyre”, shkroi Pozhari në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Sami Lushtaku - Bekim Jasharit: Veç i qofshë falë familjes, se paçavër të kisha bë.

Sami Lushtaku - Donika Gërvallës: Veç e Jusuf Gërvallës nuk mund të jetë.

Qe, këta duan ta pronësojnë UÇK-në. Kur janë në gjendje me hedh baltë edhe mbi Adem Jasharin dhe Jusuf Gërvallën, llogaritni se çfarë mund t'iu bëjnë tjerëve që prekin interesat e tyre.

Mandej hala habiten se qysh po i fiton Albin Kurti mbi 50% të votave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat