Ish-këshilltari i Kurtit për Agim Bahtirin: I vetmi që nuk e lejon vendosjen e kufirit në Ibër

Aktuale

Ish-këshilltari i Kurtit për Agim Bahtirin: I vetmi që nuk e lejon vendosjen e kufirit në Ibër

Nga: A.M Më: 18 shtator 2021 Në ora: 19:42
Arbër Zaimi, Agim Bahtiri dhe Faruk Mujka

Këshilltari i kryeministrit Albin Kurti, Arbër Zaimi është takuar me kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Zaimi në një shkrim në Facebook e cilësoi ‘King’ (mbret), Bahtirin. Ai u shpreh se Agimi do të fitojë garën për të parin e Mitrovicës, pasi vetëm ai nuk e lejon vendosjen e kufirit në Ibër.

“Hera e parë që Agim Bahtiri garon si kandidat i Lëvizjes VETËVENDOSJE!. Mitrovicën do ta fitojë Agimi, sepse është i vetmi nga garuesit që nuk e lejon vendosjen e kufirit në Ibër, por jemi marrë vesh me të edhe për më shumë punë, programe sociale, dhe kujdes në komunikim”, deklaroi Zaimi, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Falënderoj Faruk Mujkën që mori përsipër ndërmjetësimin në këtë përballje me Kingun

Hera e parë që Agim Bahtiri garon si kandidat i Lëvizjes VETËVENDOSJE!. Mitrovicën do ta fitojë Agimi, sepse është i vetmi nga garuesit që nuk e lejon vendosjen e kufirit në Ibër, por jemi marrë vesh me të edhe për më shumë punë, programe sociale, dhe kujdes në komunikim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat