Në Bërnjak situata është e qetë

Aktuale

Në Bërnjak situata është e qetë

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 08:41
Bërnjak

Situata në pikën kufitare në Bërnjak mëngjesin e së martës raportohet të jetë e qetë.

Atje ka më pak protestues që po e kundërshtojnë masën e reciprocitetit.

Edhe në këtë pikë ka pasur ndezje të zjarrit por që nuk ka pasur ndonjë incident.

Prandaj pika kufitare është jashtë funksionit pasi që përshkak të rrugës së bllokuar mbrëmë, nuk ka qarkullim.

Derisa deri më tani nuk është konfirmuar nëse do të ketë  veprime për ti larguar kamionët e vendosur në rrugë për ta liruar qarkullimin dhe komunikacionin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat