Serbët vendosin kamionë për të penguar lëvizjen në urën për në Bërnjak

Aktuale

Serbët vendosin kamionë për të penguar lëvizjen në urën për në Bërnjak

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 14:21
Kamioni

Në urën e cila çon në Bërnjak, janë vendosur kamionë nga ana e serbëve, për të penguar qasjen në këtë urë.

Si dhe për të vështirësuar kalimin fizik të policisë.

Në disa pamjet shihet një kamion i vendosur në mënyrë horizontale në urë.

Masa e reciprocitetit ka hyrë në fuqi që gjashtë dite dhe situata dita-ditës po shkon duke u tensionuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat