Ky është i riu që humbi jetën dje në aksident trafiku në Klinë

Aktuale

Ky është i riu që humbi jetën dje në aksident trafiku në Klinë

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 09:36
Armend Rexhepi

Dje ka humbur jetën një qytetar si pasojë e aksidentit rrugor që ndodhi rreth orës 21:00 në rrugën Klinë-Istog.

Në këtë aksident fatkeq ishin të përfshirë një autobus dhe një veturë.

Pasi policia konfirmoi vdekjen e një qytetari, media mëson se ai ishte i riu Armend Rexhepi nga fshati Drenoc i Klinës.

Kryetari i Klinës, Zenun Elezaj, ka ngushëlluar familjen Rexhepi për vdekjen tragjike të Armendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat