Qytetari i shkruan Anitës, “nuk do të ju shkoj gjatë”, ja si përgjigjet ajo - Bota Sot
Qytetari i shkruan Anitës, “nuk do të ju shkoj gjatë”, ja si përgjigjet ajo

Aktuale

Qytetari i shkruan Anitës, “nuk do të ju shkoj gjatë”, ja si përgjigjet ajo

H.Orana Nga H.Orana Më 9 janar 2018 Në ora: 20:25
Anita Haradinaj

Anita Haradinaj në fotografinë e postuar bashkë me kryeministrin dhe bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj dhe fëmijët e tyre, me rastin e festës së Krishtlindjeve ka marrë komente nga më të ndryshmet.

Përveq urimeve për festat e fundvitit, ajo ka marrë edhe shumë kritika, për të bëmat e bashkëshortit të saj.

Njëri ndër komentet ishte ky:

“Mos u rrit mendje shum se nuk ka me shku shum gat se e kan kuptu populli se e kishe pas veq per veti edhe ju di te tjeret”. Por menjëherë ka reaguar edhe Anita duke iu përgjigjur këtij komentuesi.

“S’po di mo cka duhet njeri me bo, mendoj qe cdo cmim e kemi pagu”./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera