Lulzim Peci i quan shtetshkatërrues liderët e Kosovës - Bota Sot
Lulzim Peci i quan shtetshkatërrues liderët e Kosovës

Aktuale

Lulzim Peci i quan shtetshkatërrues liderët e Kosovës

Nga: Bota Sot Më: 13 janar 2018 Në ora: 10:02
Lulzim Peci

Ish-përfaqësuesi i Kosovës në Zyrën Ndërlidhëse në Beograd, Lulzim Peci  i ka quajtur Hashim Thaçi, Kadri Veseli e Ramush Haradinaj shtet-shkatërrues të vendit.

Gjithashtu, ai ka thënë Kosova do e bjere veten që të jetë shtet që do të përballet me sanksione.

Postimi i plotë:

Pas Serbise se Millosheviqit, ne Ballkan, vetem Kosova do e bjere veten qe te jete shtet qe do te perballet me sanksione - prej izolimit individual te ashtuquajtureve lidere, deri te suspendimi i MSA-se, per shkak te interesave meskine te nje grupi te vogel te individeve qe e quajne veten shtet-ndertues, por qe ne realitet jane shtet-shkaterrues te vendit tone.

Shkoni te shtepia dhe na leni te marrim fryme e te ecim perpara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera