Prindërit e Astrit Deharit në tubimin dëgjues të Albin Kurtit - Bota Sot
Prindërit e Astrit Deharit në tubimin dëgjues të Albin Kurtit

Aktuale

Prindërit e Astrit Deharit në tubimin dëgjues të Albin Kurtit

Më: 13 janar 2018 Në ora: 15:15
Prindërit e Astrit Deharit

Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje, kandidati për kryetar të Lëvizjes, Albin Kurti, po prezanton platformën e tij.

Pjesë e ceremonisë janë edhe prindërit e të ndjerit Astrit Dehari, babai Avniu dhe nëna Xhemilja.

Me pjesëmarrjen e tyre, prindërit e Deharit konfirmojnë mbështetjen e Kurtit në garën për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera