Kurti: Do të bashkëpunoj me Visar Ymerin në të ardhmen - Bota Sot
Kurti: Do të bashkëpunoj me Visar Ymerin në të ardhmen

Aktuale

Kurti: Do të bashkëpunoj me Visar Ymerin në të ardhmen

Nga: D.RR Më: 13 janar 2018 Në ora: 15:37
Albin Kurti gjatë shpalosjes së platformës për kryetar

Sipas të gjitha gjasave,Albin Kurti do të jetë kryetar i ri i Lëvizjes Vetëvendosje për mandatin e ardhshëm, e sot në "Sallën e Kuqe" të Pallatit të Rinisë në Prishtinë, shpalosi platformën e tij për kryetar të kësaj partie.

Gjatë fjalimit të tij, Kurti tha se gjatë kohës që Visar Ymeri ishte kryetar i Vetëvendosjes, ai ishte konsultuar me të dhe këtë bashkëpunim reciprok do ta vazhdoj edhe tani që ai vetë do të bëhet kryetar, gjë që sipas Kurtit do të jetë në të mirën e Lëvizjes Vetëvendosje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera