Haradinaj takon strukturat e partisë nga disa komuna, flet edhe për zgjedhjet e brendshme - Bota Sot
Haradinaj takon strukturat e partisë nga disa komuna, flet edhe për zgjedhjet e brendshme

Aktuale

Haradinaj takon strukturat e partisë nga disa komuna, flet edhe për zgjedhjet e brendshme

Më: 13 janar 2018 Në ora: 19:22
Arkiv

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe kryeministri, Ramush Haradinaj sot ka pritur në takim strukturat e AAK-së nga disa komuna të Kosovës.

Postimi i plotë në Facebook:

Në takime të ndara me strukturat e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës të degëve të Prishtinës, Lipjanit, Kaçanikut, Podujevës, Mitrovicës, Vushtrrisë dhe të Pejës, i njoftova për dinamikat dhe prioritetet e Qeverisë.

Bashkëbiseduam edhe për procesin e zgjedhjeve të brendshme të partisë, të cilat i kam shpallur ditë më parë.

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera