Gjergj Dedajt iu zvogëlua paga për 30 euro, akuzon kryeministrin Haradinaj - Bota Sot
Gjergj Dedajt iu zvogëlua paga për 30 euro, akuzon kryeministrin Haradinaj

Aktuale

Gjergj Dedajt iu zvogëlua paga për 30 euro, akuzon kryeministrin Haradinaj

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 13:11
Gjergj Dedaj

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj, ka shprehur mospajtimin e tij me vendimin e Qeverisë për rritjen e pagave vetëm për disa pozita në Qeveri.

“Rritja e pagave, vendim i padrejte dhe i nxituar!”, ka shkruar Dedaj në llogarinë e tij në Facebook.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera