Ministrja Hoxha në interpelancë - Bota Sot
Ministrja Hoxha në interpelancë

Aktuale

Ministrja Hoxha në interpelancë

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 08:31
Dhurata Hoxha

Sot nga ora 10:00 Kuvendi i Kosovës do të mbajë seancë plenare, me gjithsej 15 pika në rend të ditës.

Pika e tretë e kësaj seance është interpelanca për ministren e Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha.
 
Hoxha pritet të deklarohet në lidhje me  zbatimin e Programit Kombëtar për Zbatimin e Marrëveshjes së Stabilizim-Asociimit (PKZMSA) për kuartalin e katërt (K4) 2017 dhe kuartalin e parë (K1) 2018.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera