ATK, diskutim për tatimpaguesit - Bota Sot
ATK, diskutim për tatimpaguesit

Aktuale

ATK, diskutim për tatimpaguesit

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 08:03
Administrata Tatimore e Kosovës

Administrata Tatimore e Kosovës nesër do të mbaj takim të përbashkët me palët e interesit dhe donatorët, me të cilët do të diskutohen tema me interes për tatimpaguesit.

Po ashtu, do të prezantohen të arriturat dhe aktivitete tjera për periudhën janar-qershor të këtij viti. 2018.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera