Sherifi, Veselit: Siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë me deputetë - Bota Sot
Sherifi, Veselit: Siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë me deputetë

Aktuale

Sherifi, Veselit: Siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë me deputetë

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 11:27
Kadri Veseli dhe Bilall Sherifi

Bilall Sherifi nga Nisma për Kosovën kanë pasur një polemikë të butë me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës dhe kryetarin e Parlamentit, Kadri Veseli, gjatë seancës së sotm.

Para se t’ia japë fjalën Veseli deputetit Sherifi ia i tha se “kam menduar se veç e keni kaluar Listën Serbe me deputetë”, duke qeshur.

Njëjtë, duke qeshur, ia kthej Sherifi, duke i thënë se “ashtu siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë edhe juve”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...