“Thaçi vendin e ka në psikiatri dhe jo në presidencë” - Bota Sot
“Thaçi vendin e ka në psikiatri dhe jo në presidencë”

Aktuale

“Thaçi vendin e ka në psikiatri dhe jo në presidencë”

Nga: N.Sh Më: 12 korrik 2018 Në ora: 20:38
Hashim Thaçi

Ish deputeti i Kosovës, Driton Tali ka reaguar ashpër ndaj një deklarate të Presidentit Thaçi.

Tali përmes një postimi në facebook, përmend dy deklarata të presidentit Hashim Thaçi, të cilat janë në kundërshtim njëra me tjetrën.

E për këtë, Tali thotë se Thaçi është rrenc patologjik dhe vendin e ka në psikiatri e jo presidencë, shkruan gazeta “Bota sot”.

Ja postimi i plotë i Driton Talit

Sot, me 12 korrik,

Hashim Thaçi: Kosova ka vija të kuqe në dialogun me Serbinë.

E para dy jave, me 28 qershor,

Hashim Thaçi: Nuk do të ketë vija të kuqe në bisedimet me Serbinë.

----------

Ky njeri eshte rrenc patologjik, e ka humb ndjenjen e reales.

E ka vendin ne psikiatri e jo ne presidence!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera