Haradinaj takim me Zëvendës-Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit për çështjen e Parandalimit të Konflikteve - Bota Sot
Haradinaj takim me Zëvendës-Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit për çështjen e Parandalimit të Konflikteve

Aktuale

Haradinaj takim me Zëvendës-Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit për çështjen e Parandalimit të Konflikteve

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 07:17
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës do të realizojë sot një takim me Zëvendës-Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit për çështjen e Parandalimit të Konflikteve, Pete Marocco.

Takimi në mes Haradinajt dhe Marocco-s do të nis në ora 09:00.

Takimi zhvillohet në ndërtesën e qeverisë ndërsa mediat mund të marrin vetëm pamje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera