Haradinaj: Vepra e Sejdi Krasniqit do të kujtohet gjatë - Bota Sot
Haradinaj: Vepra e Sejdi Krasniqit do të kujtohet gjatë

Aktuale

Haradinaj: Vepra e Sejdi Krasniqit do të kujtohet gjatë

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 09:01
Sejdi Krasniqi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shkruar se vepra e Sejdi Krasniqit, komandant i Kompanisë së Deminimit në FSK, do të kujtohet gjatë.

“Një luftëtar trim dhe ushtar i zoti, humanist që e vuri vetën në rrezik shumë herë për të shpëtuar jetët e të tjerëve. Ngushëllime të sinqerta familjarëve, miqve dhe ushtarëve të Komandant Krasniqit! U prehtë në paqe dhe i lehtë i qoftë dheu i Kosovës”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera