“Marrja e Ramush Haradinajt” - Bota Sot
“Marrja e Ramush Haradinajt”

Aktuale

“Marrja e Ramush Haradinajt”

Nga: P.R Më: 16 gusht 2018 Në ora: 09:03
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pothuajse në çdo fjalim në rastet kur mbetet pa fjalë dhe kur hedhë akuza ndaj dikujt tjetër, fjalën që e përdorë më së shumti, është fjala marre.

Ndërsa, duke u nisur nga këto në rrjetin social, ka filluar të shpërndahet një video, ku janë të përmbledhura rastet kur Haradinaj kundërshtarëve iu drejtohet me fjalën marre.

Për më shumë shikojeni videon:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat