Pacolli uron shëndet dhe paqe për Kurban Bajram - Bota Sot
Pacolli uron shëndet dhe paqe për Kurban Bajram

Aktuale

Pacolli uron shëndet dhe paqe për Kurban Bajram

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 08:29
Ministri i jashtëm dhe zëvendëskryeministri, Behgjet Pacolli

Ministri i jashtëm dhe zëvendëskryeministri, Behgjet Pacolli ka uruar besimtarët myslimanë në ditën që në Kosovë po festohet Kurban Bajrami.

“Urime festën e madhe të Besimit Islam. Urime për Kurban Bajramin, paqja, shëndeti dhe mirëqenia qofshin me ju dhe të dashurit tuaj”, ka shkruar Pacolli në urimin e tij në rrjetin social Facebook.

Sot është dita e parë e Kurban Bajramit, festë kjo që shoqërohet me therjen e kurbaneve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...